franch english german arabic turkish

Türknet Abonelik İptali Nasıl Yapılır? Türknet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Tarih: 2021-09-20 16:26 Kategori: bilgideposu | Okundu: 771

Türknet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Aboneliğimi nasıl iptal ederim? İptal İşlemi Nasıl Yapılır? İptal işlemi için birden fazla yol var. Talebinizi bize pratik bir şekilde iletebilmek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.


1. YÖNTEM E-DEVLET

Hizmet iptal taleplerinizi artık e-devlet üzerinden de oluşturmanız mümkün. https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek, e-devlet şifresi haricindeki diğer yöntemlerle (e-imza, banka bilgileri, T.C. kimlik kartı) giriş yapmanız gerekiyor.
Talep oluşturmak için sisteme giriş yaptıktan sonra arama kısmına “TurkNet Abonelik Fesih Başvurusu” yazarak ilgili yere ulaşabilirsiniz. Bu talep doğrultusunda biz gerekli işlemleri yaparak hizmetinizi kapatacağız ve sizi de sonuçtan haberdar edeceğiz.

2. YÖNTEM E-FAX

1- İptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve Abone/Hizmet numaranızın, bulunduğu bir dilekçeyi e-posta eki ile birlikte [email protected].tr e-posta adresimize göndermeniz yeterli. Bu adrese gönderdiğiniz e-postalar, bize faks olarak gelecek.

2- Göndereceğiniz e-postayı aboneliğiniz ile eşleştirebilmemiz için konu kısmına “Abone Numaranızı” yazarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden göndermenizi rica ediyoruz. Abone numaranızı ve sistemlerimizde kayıtlı olan e-posta adresinizi öğrenmek için https://turk.net/online-islemler/kisisel-bilgiler adresini ziyaret edebilirsiniz. Talebinizi aldığımızda e-posta adresinize bilgilendirme göndereceğiz.

UYARI!
-Lütfen göndereceğiniz evrakları jpeg formatında bize iletiniz.
-Lütfen belgelerinizi mailin içeriğine değil ekine ekleyiniz.
-Lütfen göndereceğiniz dosya boyutların toplamının 10 Mb geçmemesine dikkat ediniz. Dosya boyut toplamı 10 MB geçen dosyalar işleme alınamayacaktır.

Örnek mail için tıklayınız.

3. YÖNTEM KLASİK FAX

Klasik bir faks cihazı kullanarak, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisinin, Abone/ Hizmet numaranızın, iletişim bilgilerinizin ve imzanızın bulunduğu dilekçeyi 0212 216 55 60 numaralı faksımıza gönderebilirsiniz.

Abone numaranızı https://turk.net/online-islemler/kisisel-bilgiler sayfasından öğrenebilirsiniz.

Örnek iptal dilekçesi için tıklayınız.

4. YÖNTEM KARGO / POSTA

İptal dilekçenizi bize isterseniz kargo ile de göndermeniz mümkün. Eğer ben kargo olarak yollamak istiyorum dilekçeyi derseniz de aşağıdaki şirket adresimize kargolayabilirsiniz.

TurkNet Genel Müdürlük Adresi: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

Not: Kargo ücreti gönderici ödemelidir.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA