Taşıt Kredisi Kampanyasına iki firma daha katıldı Taşıt Kredisi Kampanyasına iki firma daha katıldı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-09-30 09:37 Kategori: ekonomi | Okundu: 876

 Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile başlatılan 'yerli üretime özel taşıt kredisi paketleri'ne Otokar ve BMC firmaları da dahil oldu.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 26 Eylül tarihinde duyurulan otomotiv sektörüne yönelik yerli üretime özel işbirlikleri, yeni firmaların katılımlarıyla genişliyor.

otokar , BMC

OTOKAR VE BMC'DE DAHİL OLDU

Üç kamu bankasından yapılan ortak açıklamada, "Araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullar ile finansman sağlanması hedeflenen kampanyaya son olarak Otokar ve BMC firmaları dâhil oldu" denildi.

Firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında, Türkiye’de üretilen binek ve ticari taşıtlarda, binek araçlar için 50 -120 bin liralık 18-36 ay vadeli krediler ile, ticari araçlarda 72 - 500 bin liralık 36-60 ay vadeli kredilere aylık yüzde 0.49 - 0.69 faiz uygulanacak.

10 FİRMA KAMPANYADA

Açıklamaya göre, binek araçlarında Fiat, Honda, Hyundai, Renault Mais ve ticari araçlarda da Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar, BMC anlaşmalı otomotiv firmaları olarak 1 Ekim ile 31 Aralık dönemindeki kampanyaya katıldı.

Kaynak: DHA


Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA