Sonic the Hedgehog Fragmanı Yayınlandı Sonic the Hedgehog Fragmanı Yayınlandı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-11-12 17:43 Kategori: film-tanitim | Okundu: 575

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Sonic the Hedgehog filminin ilk fragmanının eleştiri almasının ardından kahramanın tasarımında değişikliğe gidilmişti. Beklenen gün geldi ve kahramanın değişimini ortaya koyan yeni fragman yayınlandı.


Sonic the Hedgehog filmi için yayınlanan ilk fragmanda, kahraman kirpinin tasarımı oyun serisindekinden çok uzaktı. Hayranlardan gelen tepkilerin ardından yönetmen Jeff Fowler, film yapım aşamasında olmasına rağmen tasarımın değiştirileceğini duyurdu. Sonic'in tasarımının değiştirilme kararı, vizyon tarihine de etki etti ve film yaklaşık 3 ay ertelendi.

Sonic the Hedgehog Türkçe fragman:

Sonic the Hedgehog'un yeni fragmanı geldi ve kahramanımız eskisinden çok daha iyi görünüyor. Sonic'in daha büyük ve birbirine daha yakın olarak tasarlanan gözleri, en büyük görsel değişiklik denebilir. Ayrıca vücudu biraz daha kısa ve dişleri artık insan dişlerine benzemiyor.

sonic eski ve yeni tasarım

Sonic the Hedgehog filminde Sonic'i Ben Schwartz seslendiriyor. Ayrıca ünlü oyuncu Jim Carrey, onun ezeli düşmanı Dr. Robotnik olarak rol alıyor. Yeni fragman, film hakkında çok fazla şey göstermese de, yine Jim Carrey'nin Doktor Robotnik rolünde ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz. Ayrıca ilk fragman Sonic'e odaklanmadığı halde, yenisi daha çok değişen karakter tasarımını göstermek için tasarlandı.

Tasarım değişikliği elbette filmin vizyon tarihini de etkiledi. Başlangıçta 7 Kasım 2019'da vizyona girmesi planlanan Sonic the Hedgehog,gecikmeyle birlikte 14 Şubat 2020'de beyaz perdeye gelecek.

Sonic the Hedgehog Orjinal yeni fragmanı:Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


XAPK Dosyası Nedir? Nasıl çalışır?
XAPK Dosyası Nedir?...
Android Rootsuz Uygulama Tamamen Nasıl Kaldırılır?
Android Rootsuz Uyg...
iOS 14 Public Beta yayınlandı!
iOS 14 Public Beta ...
Kadın kooperatiflerine 150 bin liraya kadar hibe desteği
Kadın kooperatifler...
359 TL taksitle ev alma fırsatı!
359 TL taksitle ev ...
Sağlık Bakanlığı'ndan koronavirüs tedbirlerinde güncelleme
Sağlık Bakanlığı'nd...