Sonic the Hedgehog Fragmanı Yayınlandı Sonic the Hedgehog Fragmanı Yayınlandı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-11-12 17:43 Kategori: film-tanitim | Okundu: 305

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Sonic the Hedgehog filminin ilk fragmanının eleştiri almasının ardından kahramanın tasarımında değişikliğe gidilmişti. Beklenen gün geldi ve kahramanın değişimini ortaya koyan yeni fragman yayınlandı.


Sonic the Hedgehog filmi için yayınlanan ilk fragmanda, kahraman kirpinin tasarımı oyun serisindekinden çok uzaktı. Hayranlardan gelen tepkilerin ardından yönetmen Jeff Fowler, film yapım aşamasında olmasına rağmen tasarımın değiştirileceğini duyurdu. Sonic'in tasarımının değiştirilme kararı, vizyon tarihine de etki etti ve film yaklaşık 3 ay ertelendi.

Sonic the Hedgehog Türkçe fragman:

Sonic the Hedgehog'un yeni fragmanı geldi ve kahramanımız eskisinden çok daha iyi görünüyor. Sonic'in daha büyük ve birbirine daha yakın olarak tasarlanan gözleri, en büyük görsel değişiklik denebilir. Ayrıca vücudu biraz daha kısa ve dişleri artık insan dişlerine benzemiyor.

sonic eski ve yeni tasarım

Sonic the Hedgehog filminde Sonic'i Ben Schwartz seslendiriyor. Ayrıca ünlü oyuncu Jim Carrey, onun ezeli düşmanı Dr. Robotnik olarak rol alıyor. Yeni fragman, film hakkında çok fazla şey göstermese de, yine Jim Carrey'nin Doktor Robotnik rolünde ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz. Ayrıca ilk fragman Sonic'e odaklanmadığı halde, yenisi daha çok değişen karakter tasarımını göstermek için tasarlandı.

Tasarım değişikliği elbette filmin vizyon tarihini de etkiledi. Başlangıçta 7 Kasım 2019'da vizyona girmesi planlanan Sonic the Hedgehog,gecikmeyle birlikte 14 Şubat 2020'de beyaz perdeye gelecek.

Sonic the Hedgehog Orjinal yeni fragmanı:Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ilk fragman yayınlandı!
Doğduğun Ev Kaderin...
Borsa İstanbul 20 ayın zirvesini gördü
Borsa İstanbul 20 a...
Yüzünü Satana 750 bin TL verecekler!
Yüzünü Satana 750 b...
Turknet, YAPA ile 100 MBPS Hızlı İnternet Hizmeti Verecek
Turknet, YAPA ile 1...
Türkiye'nin En İyi Uygulama ve Oyunları Açıklandı
Türkiye'nin En İyi ...
Sigara satışında tek paket dönemi yarın başlıyor! (05.12.2019)
Sigara satışında te...