Sitenize Karanlık Mod Ekleyin Darkmode Widget Sitenize Karanlık Mod Ekleyin Darkmode Widget

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-09-26 17:02 Kategori: internet | Okundu: 1239

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Birkaç satır kod ile sitenizde karanlık modu aktif edin: Darkmode Widget Bu kütüphane ile web sayfanıza ekleyeceğiniz 2-3 satır kod parçası ile karanlık mod özelliğini aktif hale getirebiliyorsunuz.


Kullanım kolaylığı ve göz yormayan bir görünüm sağlayan karanlık mod hayatımıza girdiğinden beri kullanıcılar tarafından çok sevildi ve bir çok uygulama ve birçok işletim sistemi karanlık modu sistemlerine entegre etmeye başladı.

web sitesine karanlık yapma

Bağımsız geliştirici Sandoche Adittane de web geliştiriciler için kolaylıkla entegre edilebilen bir kütüphane geliştirmiş. Bu kütüphane ile web sayfanıza ekleyeceğiniz 2 3 satır kod parçası ile karanlık mod özelliğini aktif hale getirebiliyorsunuz.

Karanlık mod aktifleştiğinde kütüphane, web sayfanızdaki body etiketine "darkmode--activated" isimli bir sınıf ekliyor. Bu sınıfı CSS kütüphanesinde istediğiniz element için düzenlediğinizde başarılı bir sonuç alabiliyorsunuz.

Kütüphane "mix-blend-mode" CSS özelliğini kullanıyor. Bu sebeple bütün tarayıcılarda doğru çalışmayabilir bunu da eklemekte fayda var. Uyumlu tarayıcılar için bu adresi kontrol edebilirsiniz.

Siz de kütüphaneyi test etmek, denemek isterseniz https://github.com/sandoche/Darkmode.js adresinden daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


'AKINCI' belgeselini izlemedim diyorsanız şimdi izleyin
'AKINCI' belgeselin...
Bill Gates'in korkunç itirafları! - Arslan BULUT
Bill Gates'in korku...
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'dan açıklama geldi
Turkcell, Vodafone ...
Mark Zuckerberg, dünyanın en zengin 3. insanı oldu
Mark Zuckerberg, dü...
Google Chrome, Kripto para madenciliği yapan reklamları engelliyor
Google Chrome, Krip...
Facebook Shops ile işletmeler ürünlerini direkt kullanıcılara satacak
Facebook Shops ile ...