Proje xCloud oyun akış testi Ekim'de halka açılıyor Proje xCloud oyun akış testi Ekim'de halka açılıyor

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-09-25 11:36 Kategori: oyun | Okundu: 848

Oyun Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Microsoft , Project xCloud'u bir sonraki aşamaya taşıyor . Oyun yayın teknolojisi, Ekim ayında Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Güney Kore'de halka açık testlere açılacak. Bu, Microsoft'un gelecekte bir noktada oyun akışını ürün olarak başlatma çabalarında önemli bir adımdır.


Project xCloud'un genel önizlemesi test için bir avuç Xbox oyunu içerecek. Bir telefon veya tablet kullanarak Halo 5: Gardiyanlar , Gears 5 , Katil İçgüdüsü veya Hırsızlar Denizi'ni aktarabilirsiniz . Bu oyunlar xCloud'da test süresi boyunca kullanmakta serbesttirler. Bu önizlemenin bir parçası olarak Microsoft, xCloud'un performansı hakkında veri ve geri bildirim arıyor. Buradaki fikir, xCloud'un daha çeşitli koşullarda nasıl performans gösterdiğini görmek için Microsoft'taki dahili testlerin ötesine geçmek.

Project xCloud patronu Kareem Choudry bir blog yazısında “Project xCloud'u daha geniş bir kapasitede, çeşitli oyuncular, cihazlar, ağ ortamları ve gerçek dünya kullanım senaryoları ile test etme zamanı” dedi . “İşte burası geldiğiniz yer. Xbox'ta, yaratma sürecine yardımcı olmak için hepinizle iletişim kurmanızı öncelik haline getirdik.

Proje xCloud açık test kaydı

Teste katılmak için kayıt olabilirsiniz. Microsoft, ABD ve İngiltere için İngilizce olarak bir kayıt sitesine sahiptir . Güney Kore için ayrı bir Korece sitesi var.

Davetiyeler birkaç hafta içinde gelen kutulara yayılmaya başlamalıdır. Microsoft, katmanlı bir giriş planlıyor. Bu, küçük bir grubun önce gireceği ve daha sonra daha fazla davetin zaman içinde dışarı çıkacağı anlamına gelir.

Son olarak, teste katılmak istiyorsanız, birkaç şartı yerine getirmeniz gerekecektir. Önizleme, Android 6.0 veya üstü telefonlarda ve Bluetooth 4.0 özellikli tabletlerde çalışacak. Ayrıca bir Microsoft hesabına ve Bluetooth özellikli bir Xbox One denetleyicisine de ihtiyacınız olacak.

Sonra yakında Android'in Google Play uygulama pazarına girecek olan Microsoft Game Streaming uygulamasına ihtiyacınız olacak. Herkes indirebilir, ancak resmi bir davet alırsanız işe yarar.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Venue, Twitter'a rakip olmaya hazırlanıyor
Venue, Twitter'a ra...
'AKINCI' belgeselini izlemedim diyorsanız şimdi izleyin
'AKINCI' belgeselin...
Bill Gates'in korkunç itirafları! - Arslan BULUT
Bill Gates'in korku...
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'dan açıklama geldi
Turkcell, Vodafone ...
Mark Zuckerberg, dünyanın en zengin 3. insanı oldu
Mark Zuckerberg, dü...
Google Chrome, Kripto para madenciliği yapan reklamları engelliyor
Google Chrome, Krip...