Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-06-18 16:08 Kategori: internet | Okundu: 676

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Para kazandıran link kısaltma siteleri İnternet üzerinden para kazanmayı aşırı zor ve imkansız olarak görebilirsiniz. Bu zorluğun üstesinden link kısaltma siteleri sayesinde geleceğiz. Aşırı kolay, zahmetsiz ve bol alternatifli yol gösterici yazımız sayesinde sizde hızlı bir şekilde para kazanabileceksiniz. Gelin birlikte Para Kazanabileceğiniz En İyi 20 Link Kısaltma Servisini inceleyelim.


Link kısaltma servislerini kullanarak internet üzerinde yer alan milyonlarca sitenin uzun url lerini tek tıkla kısaltabilir, bunları avantaja dönüştürerek üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu sitelerin sağlamış olduğu en büyük avantaj ise herhangi bir teknik bilgi veya beceriye gerek duymamasıdır. Genç yaşlı herkes bu yöntemle gelir elde edebilir. Üstelik bir internet sitenizin veya blogunuzunda olmasına gerek yoktur. Ama varsa bu sizin avantajınıza olacaktır. Ne de olsa ekstra bir kitle sağlamış olacak.

Kısaltılmış linkleri internet sitenizde veya kişisel blog sayfanızda paylaşabileceğiniz gibi Facebook, Google Plus, Pinterest, VK, Linkedin, Twitter gibi kullanıcısı bol sosyal medyalarda da paylaşabilirsiniz. Kısaltılmış linkinizi gören her kişi sizin için bir para kazanma potansiyeli doğurur ve çoğu sistem her tıklama başına ödeme verir.

Bu yöntem en basit internet üzerinden para kazanma yöntemleri arasında neredeyse başı çekmektedir.

Sosyal medyalar hayatımıza girdiğinden bu yana hepimiz sürekli bir şeyler paylaşıyor, birbirimize farklı sitelerden linkler gönderiyoruz. Bu linkler bazen o kadar uzun oluyor ki ya bazı kısıtlamalara takılıyor, ya da karşı tarafı huzursuz ediyor.

Bu Link Kısaltma Servisleri / Siteleri ile şimdi bir Tweet atmak daha kolay hale geldi.

Sektörde yer alan boşluk sayesinde de yüzlerce yayıncı ve reklam veren bu Link Kısaltma Sitelerine yoğunlaştı ve pek çok webmasterın ilgisini çekti. Ülkemizde de işinde oldukça başarılı bir iki servis bulunuyor yazımız içerisinde bunlara da yer vereceğim.

Link Kısaltma Sitelerinin Çalışma Prensibi Nedir?

Bu servisler, kısalttığınız linke getirdiğiniz her 1000 ziyaretçi için yaklaşık 4 ile 7 dolar arasında oldukça güzel bir ödeme yapmaktadır. Siz yeni ziyaretçi getirdiğinizde onlarda bu sistemi fark edecek ve üye olacak. Bu döngü ile devam edince doğal olarak sistem büyüyecek ve reklam gösterimleri artacak.

Kısaltılmış linke tıklayan bir ziyaretçi 5 saniye bekletilir ve hedef yani orijinal siteye yönlendirilir. Aradan geçen 5 saniye içerisinde Link Kısaltma servisi bir reklam gösterir. Bu gösterim bittikten sonra servis ya otomatik olarak orijinal adrese yönlendirir ya da ziyaretçi reklamı geç düğmesine tıklayarak hedef siteye yönlenir.

Kazandığınız parayı ise yabancı sitelerde PayPay, Skrill gibi yöntemlerle, yerli olanlardan ise Papara, banka havalesi olarak alabilirsiniz. Yerli servislerin bu yönden bir avantajı olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

Her link kısaltma sitesi kendine bir CPM oranı belirlemektedir. Yani her bin tıklamaya alacağınız ücret firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Bunun nedenleri ise reklam verenlerin, reklamlarını belirli ülkelerde sunması ve hedef kitlesini farklı seçmesinden kaynaklanmaktadır. Ama merak etmeyin tavsiye edeceğim servisler ile maksimum kazancı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

İyi kalitede bir Link Kısaltma Servisi bin görüntülenmeye ortalama olarak 5 ile 10 dolar arası kazanç vermektedir. Ayrıca bu sistemlerde gelir ortaklığı yöntemiyle, sisteme kayıt ettirdiğiniz her kişinin kazandığından da pay sahibi olabiliyorsunuz. Her noktasından faydalandığımız güzel bir para kazanma yöntemi olduğunu yazımızın başında belirtmiştim.

Link Kısaltma Siteleri İle Nasıl Para Kazanabilirim?

Link kısaltma sitelerinden güzel bir kazanç elde etmek istiyorsanız yoğun bir ziyaretçi kitlesine ihtiyacınız olacaktır. Bunun için sosyal medya iyi bir yöntem ancak web siteniz üzerinden link kısaltıp paylaşacaksınız bilgilendirici güzel bir makale oldukça işinize yarayacaktır.

Özellikle Facebook’ta şu tür gönderilere rastladığınız olmuştur. “Şok şok şok! Öyle bir şey söyledi ki….” ya da “Öğrenci öğretmenine bakın ne yaptı?” gibi insanlarda merak uyandıracak içerikleri görmüşsünüzdür. Bu içerikler sayesinde o sayfaların sahipleri oldukça iyi denilebilecek ücretler kazanıyor. Sizde bu yöntemi uygulayarak, viral olma yolunda ilerleyen videoları, resimleri veya makalelerinin linklerini kısaltarak websitenizde, blogunuzda veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Mesela o gün trend olmuş, çok konuşulan haberleri derleyip profilinizde ki takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Özellikler Twitter’da gündeme oturmuş etiketlerle birlikte paylaşırsanız anında milyonlarca kitleye erişmiş olursunuz.

Şimdi sizlerle birlikte En İyi 20 Link Kısaltma Sitesi ile tanışalım.

Çok Para Kazanabileceğiniz 20 En İyi Link Kısaltma Sitesi

1-) BC VC

Bc Vc, sahibi Türk olan ve bu alanda oldukça hızlı bir yükseliş ile günümüze kadar gelmiş, oldukça güvenilir bir Link Kısaltma Sitesidir. Alan adı oldukça kısa olduğu için de ziyaretçiler tarafından tıklamaya elverişli, diğer servislere oranla nispeten daha güven veren bir link halini alıyor. Sisteme üye olduğunuz taktirde çeşitli özellikleri de sizlere sunuyor. Bu özellikleri dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Bc Vc sisteminde her 1000 ziyaretçi için (Türkiye) ortalama 3 dolar para kazanırsınız. Eğer bu ziyaretçiler mobilden geliyorsa bu rakam 4 dolara kadar çıkıyor. İlk bakışta az olduğunu düşünebilirsiniz ancak kazanç dolar cinsinden olduğu için 4 ile çarpmayı da unutmayın. Bugüne kadar benim kazandığım tek bir kuruşu bile ödememezlik yapmadı bu servis. Güvenilirlik açısından, sayımların nispeten doğruluğundan ve sistemin çalışabilirliği açısından puanım 10/10.

2-) LinkTL

LinkTL Link Kısaltma Sitesi, internette ziyaret ettiğiniz bağlantılar üzerinden para kazanabileceğiniz bir servistir. Sisteme ücretsiz olarak kayıt olduğunuzda bağlantılarınızın istatistiklerini de sistemde geniş bir rapor halinde bulabilirsiniz. Uzun ve rahatsız edici linklerinizi kısaltmak için LinkTL servisini pek tabi ki kullanabilirsiniz. LinkTL ile 1000 görüntülenmeye 5 ile 8 dolar arasında ücret alabilirsiniz. Bu rakamlar gerçekten güzel.

LinkTL, kendi içerisinde de pek çok özelleştirmeye olanak sağlar. Örnek vermek gerekirse kısaltmış olduğunuz bir linkten daha fazla ücret kazanmak için 2’li reklam sayfasını aktif edebilirsiniz. Böylelikle ziyaretçiler linkinize tıkladığında daha çok kazanmış olursunuz. Ayrıca bu sistemde de referans üye yöntemiyle arkadaşlarınızı davet ettiğinizde onların kazancından da belirli bir komisyonu düzenli olarak alabiliyorsunuz. Minimum ödeme yöntemi 20 TL dir ve bu kazancınızı PaPara yada Bitcoin olarak alabilirsiniz.

LinkTL sisteminde diğer sistemlerden ayrı olan bir diğer özellik ise Flash ve PopUP reklam seçeneklerinin de olmasıdır. Flash Reklam seçeneği ile websitenize giriş yapan her ziyaretçiyi 8 saniye boyunca karşılayan bir reklam penceresi açılır ve her görüntülemeden ücret alırsınız. Popup reklamı ise ziyaretçi sitenizde herhangi bir yere tıkladığında açılır bir pencere ile reklam açılır. Bu yöntem ile de kazancınızı katlayabilirsiniz. Puanım 8/10

3-) Linkshrink

Bir diğer popüler ve çok kazandıran Link Kısaltma sitesidir. Linkshrink sistemi de diğer sistemler kadar güvenilir bir servistir. Ülkelere göre verilen kazançlar farklı olsa da her 1000 görüntülenmeye ortalama 2$ ile 6$ dolar arasında kazanç elde edebiliyorsunuz. Ayrıca yine referans sistemiyle sizin linkinizden üye olan arkadaşlarınızın kazancından da %20 lik komisyon alarak bakiyenizi artırabiliyorsunuz. Yıllardır sorunsuz hizmet vermesi açısından da güven problemini ortadan kaldırıyor.

Hesabınızdaki parayı çekebilmeniz için bakiye tutarınızın en az 5$ olması gerekiyor. Kazancınızı ise PayPal, Bitcon, Ethereum ve Litecoin ile alabiliyorsunuz. Son dönemlerin popüler para birimlerinin de olması ayrıca bir avantaj. Bu link kısaltma sitesinde de diğerlerinde olduğu gibi çeşitli özellikler bulunuyor.

4-) Adfly

Adfly, link kısaltıp para kazanabileceğiniz en eski ve güvenilir sistemlerden birisidir. Diğer siteler yokken bu reis vardı ve hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Her 1000 görüntülenmeye 3$ ile 13$ arası kazanç veren oldukça iştah açıcı bir ödeme planı mevcut.

Kısaltmış olduğunuz her link için oldukça detaylı ve temiz bir raporlama sistemi mevcuttur. Bu şekilde her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz. Her ayın 10. da minimum 5$ olan bakiyeleri PayPal, Payza veya Payoneer hesabınıza isteyebilirsiniz. Referans sistemi bu link kısaltma servisi içinde geçerli. Sisteme kazandırdığınız her kişi için %20 kazanç elde edersiniz.

 

5-) Ouo.io

Ouo.io, ülkemize hızlı giriş yapan ve bir anda popüler olan bir link kısaltma servisidir. Göze hoş gelen ve spam olarak algılatmayan alan adıyla kazanmanıza yardımcı oluyor. Bu servis, çeşitli özellikler ve kişiselleştirme olanaklarıyla birlikte geliyor. Zamanında kullandığım ve gayette memnun kaldım ender sitelerden birisidir.

Her 1000 görüntülenmeye en az 2$ en fazla da 8$ olmak üzere gelir elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bir IP adresinden gelen trafiği de çoğul olarak sayıyor böylelikle benzersiz gösterim yapmanıza gerek kalmıyor. Ouo.io, kolay yoldan para kazanmanıza olanak sağlayan faydalı bir sistemdir. Ödeme olarak bakiyeniz en az 5$ olması gerekiyor. Kazandığınız paralar her ayın 1. de ve 15. de otomatik olarak PayPal veya Payoneer hesabınıza yatıyor.

 

6-) WonPE

WonPE, yeni yayına başlayan, temiz arayüzü bir Link Kısaltma Sitesidir. Türk girişimciler tarafından oluşturulan bu sistemi de kullanmanızı tavsiye ediyorum. Diğer link kısaltma sistemlerinden farkı ise reklam geçme sayfasıdır. Ziyaretçileri reklama boğmadan ufak bir captcha çözdürerek orijinal linke hemen ulaşılmasını sağlıyor. Ayrıca panel içerisinde yetişkin içerikli reklamların görünüp, görünmeyeceğini de seçebiliyorsunuz.

Her 1000 görüntülenme için en az 3€ ve en fazla da 8€ olmak üzere oldukça iyi bir kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu sistemde de olduğu gibi referans sistemi mevcut. Sisteme kazandırdığınız her üye için o üyenin kazancından %20 lik ömür boyu komisyon alıyorsunuz. Sistem şuan yeni olduğu için kazanç oranları oldukça yüksek. Mutlaka deneyip kullanmanızda fayda var. Bakiyeniz 15€ olduğunda Paypal, Skrill, PaPara veya Banka Havalesi yöntemi ile paranızı çekebiliyorsunuz. Havale seçeneğinin olması bence tercih etmeniz için geçerli bir sebep daha sunuyor.

7-) adYoume

adYoume’de popüler bir Link Kısaltma Sitesidir. Ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlanan, güzel kazanç bırakan sistemlerden birisidir.  adYoume ile her 1000 görüntülenmeye yaklaşık 2$ ile 6$ arasında kazanç elde edebilirsiniz. Referans sistemi ile de getirdiğiniz her arkadaşınız için %20 lik bir komisyon almaya da hak kazanabilirsiniz. En düşük ödeme limiti ise 5$ dır.

Bu sistemin en güzel yanlarından birisi de ödeme yöntemlerinin bolluğu. PayPal, Payza, Skrill, Webmoney, Neteller, Payoneer ve Bitcoin gibi zengin ödeme yolları mevcut. Ücretsiz kayıt olarak gerçekten güzel kazanç elde edebileceğiniz güvenilir bir link kısaltma sitesidir.

8- ) ShorteST

ShorteST, özellikle yabancı ülkelerde çok tanınan, ülkemizde de tanınmaya başlanan en güvenilir link kısaltma sitelerinden birisidir. ShorteST, paylaştığınız bağlantılardan para kazanmanıza olanak sağlayan pek çok güzel özelliği içerisinde barındırmaktadır. Shorte, her 1000 görüntülenmeye 5$ ile 10$ arası müthiş denilebilecek bir ödeme yapar. Bakiyeniz en az 5$ olduğunda ödemenizi alabiliyorsunuz.

Ödemeler ise her ayın 10. da otomatik olarak gerçekleşiyor. Paypal, Webmoney ve Payoneer ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde alabiliyorsunuz. Referans kazanç sistemi bu site içinde geçerli. Sisteme kayıt ettirdiğiniz her üyenin kazancından ömür boyu %20 kazanç elde edebiliyorsunuz. Ayrıca WordPress bir bloga sahipseniz resmi eklentisi sayesinde zahmetsizce sitenizdeki linkleri kısaltabilirsiniz.

 

9-) Ally

Ally, ülkemizde de oldukça fazla kullanılan güvenilir link kısaltma sitelerinden birisidir. Ally, ülkelere göre farklı ödeme oranları olsa da en az 2$ ile 10$ arasında oldukça güzel kazanç elde edebilirsiniz. Para çekme limiti sanırım en iyi sistemlerden birisidir. Ödeme almanız için en az 1$ bakiyeniz olması gerekiyor. Paypal, Payza ve Payoneer hesabınıza ödemeyi çekebiliyorsunuz.

Link kısaltmanın yanı sıra ömür boyu kazanç elde edebileceğiniz referans sistemi de bu site için geçerli durumda. Sisteme kazandırdığınız her üyenin kazancından %20 komisyon hesabınıza kazanç olarak yansıyor. Bu sayede link kısaltmadan daha fazla kazanç elde edebiliyorsunuz. Ally’de diğer sistemlere nazaran premium hesap özelliği de bulunuyor. Premium destek ve özel splash ekranı düzelemesini de bu pakette oldukça uygun bir fiyata sunuyorlar.

10-) Linkbucks

Linkbucks, bu kategoride ödeme yapacağına ve sayımlarına güvenebileceğiniz en iyi link kısaltma sitelerinden birisidir. Kullanımı kolay, pek çok araç ve gereçlerin yer aldığı sistemde 1000 görüntülenmeye 0.5$ ile 7$ dolar arasında cazip kazançlar elde edebilirsiniz. Tabi ki bu kazançlar ülkelere göre değişiyor.

Bakiyeniz 10$ olduğunda PayPal, Payza, Payoneer veya Bitcoin hesabınıza ödemeyi alabilirsiniz. Ayrıca yine referans üyeliği bu sistem içinde geçerlidir. Referans sistemiyle sisteme kazandırdığınız her üye için o üyenin kazancından %20 lik komisyon kazancını da almış oluyorsunuz.

11-) Okeio

Oke.io, yeni kurulan ve her geçen gün bünyesine yeni üyeler kazandıran bir link kısaltma sitesidir. Oke.io ile çok kolay bir şekilde, sistemin basit arayüzünü kullanarak Link Kısaltma Servisidir. Yeni bir sistem olması sizi yanılgıya düşürmesin. İşlerinde oldukça iyiler.

Oke.IO, Avusturalya ve ABD için en az 5$, ülkemizi için ise en az 2$ kazanç vermektedir. Tabi ki bu oranları artırmak sizin elinizde oluyor. Hızlı bir şekilde kayıt olarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Ödeme alabilmek için bakiye tutarınızın en az 5$ olması gerekiyor. Paranızı ise Paypal, Skrill veya Bitcoin hesabınıza çekebilirsiniz.

12-) Fasli

Fas.li, zamanla tecrübe kazanan oldukça güvenilir bir Link Kısaltma Sitesidir. Cebinizden tek bir kuruş bile harcamadan yüzlerce doları cebinize koyma fırsatı sunan Fasli’de 1000 görüntülenmeye en az 3$ en fazla da 6$ kazanç sağlayabilirsiniz. Blog, sosyal medya veya sözlüklerde bu sistemi kullanarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ödemeler her ayın 1. de ve 15. de bakiyeniz en az 5$ olduğunda yapılır. Paypal, Payza, Bitcoin ve Banka transferi ile ödemelerinizi alabilirsiniz.

Ömür boyu kazanç sağlayabileceğiniz referans sistemi Fasli içinde geçerli. Sisteme kazandırdığınız her üyenin kazancından %20 komisyon alarak gelirinizi artırabilirsiniz. Böylelikle link kısaltmanıza bile gerek kalmadan yüzlerce dolar çekebilirsiniz.

13-) ShortAM

ShortAM, alan adı pek hoş olmasa da basit arayüzü, kolay kullanılabilirliği açısından oldukça sağlıklı bir link kısaltma sistemidir. Yapmanız gereken tek şey kayıt olup, linklerinizi kısaltmaya başlamak. Detaylı istatistik ve API sistemini de kullanıma sunuyor. WordPress sitenizden kazanç elde etmeniz için ayrıca bir eklenti desteği bile vardır.

Ülkelere göre olan kazanç oranları farklı olsa da ortalama 1000 görüntülenme için 2$ ile 2.5$ arasında kazanç elde edebiliyorsunuz. Referans ile oturduğunuz yerden kazanç sistemi ShortAM sitesi içinde geçerli. Sisteme kazandırdığınız her üye için %20 komisyon alarak cebinizi doldurabilirsiniz.

14-) UskipME

UskipME hızlı, güvenilir ve gerçek kazanç elde edebileceğiniz basit arayüzlü bir link kısaltma sitesidir. Üye olduğunuz anda detaylı istatistiklere ve kazandığınız yüksek ücretlere bakarak zaman geçireceksiniz :). En iyisi de bu sistemin global hedefinin herkesi kapsamasıdır. Yani kazançlar ülkeden ülkeye değişmiyor, her ülke için aynı ücret ödeniyor.

Bakiye tutarınızı Paypal, Payza, Webmoney ve Payoneer hesabınıza çekebilirsiniz. Aynı zamanda cebinizden kuruş çıkarmadan para kazanabileceğiniz referans sistemi UskipME adresi içinde geçerlidir. Şimdi emailiniz ile kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

15-) Adbilty

Adbilty, en iyi kazancı elde edebileceğiniz güvenilir, temiz arayüzlü link kısaltma sistemidir. Uzun linklerinizi kısaltarak blog, sosyal medya gibi mecralarda paylaşarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. 1000 görüntülemeye en az 2$ en fazla da 9$ kazanabileceğiniz bu sistemde daha fazla kazanmanızda kendi elinizde.

Ödemeler her ayın 1. de, 10. da ve 20. de bakiyesi en az 1$ olan hesaplar için otomatik olarak yapılır. Kazancınızı Paypal, Payza, Payeer ve Bitcoin hesabınıza çekebilirsiniz. Referans sistemiyle cebinizden tek bir lira çıkmadan ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz. Sisteme kazandırdığınız her üye için %20 kazanç elde edersiniz.

16-) GitTC

GitTC, Türk girişimcilerin oluşturduğu güvenilir, kullanımı kolay arayüze sahip link kısaltma sistemidir. Zahmetsiz bir şekilde link kısaltıp sosyal medya veya blogunuzda paylaşarak kolayca gelir elde edebileceğiniz sistemi kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. 1000 tekil gösterime 5 TL gibi makul bir ücret ödüyor. Mobil ve masaüstü kazançları farklı olan sistemde her ki metodu da kullanmak oldukça fayda sağlıyor.

Yeni bir sistem olmasına rağmen kullanıcı sayısı git gide artan GitTC’nin de kendisine ait referans sistemi bulunuyor. Böylelikle kılınızı kıpırdatmadan, sisteme kazandırdığınız her üye için %10 komisyon ücreti kazanırsınız. Üstelik ömür boyu. Kayıt olup kazanmaya başlayabilirsiniz.

17-) PND TL

PND.TL, yine Türk girişimci arkadaşlarımız tarafından kurulan yeni, güvenilir ve kolay kullanımlı bir link kısaltma sitesidir. Her ülkeye verdiği kazanç aynı olan sistemde 1000 görüntülenmeye alacağınız ücret en az 10 TL’dir. Oldukça güzel bir orana sahip sistemi kullanmak için emailiniz ile üye olmanız yeterlidir. Daha sonrasında linklerinizi kısaltıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ödeme yöntemlerinde banka hesabı olması kullanılmasını kolaylaştıran en büyük avantajlardan birisidir. Böylelikle parayı bozdurmaya gerek kalmadan direk hesabınıza gelmesini sağlıyorsunuz. Sisteme üye olarak detaylı istatistikleri ve gelişmiş araçları kullanarak gelirinizi katlayabilirsiniz. Bakiyeniz en az 15 TL olduğunda paranızı çekme talebinde bulunabiliyorsunuz.

18-) TRLink

TRLink, uzun bir süredir yayın hayatına devam eden güvenilir ve bol kazanç oranlı link kısaltma sitesidir. Şu sıralar en popüler para kazanma yöntemi olan bu link kısaltma sisteminden para kazanmanız için en uygun sitelerden birisidir. Kazanacağınız tutarı kendinizin belirleyebileceği bu sistemde site yöneticisiyle mail ileiletişime geçiyorsunuz ve sizin için uygun olan CPM oranını birlikte belirliyorsunuz. Eğer bununla uğraşmak istemiyorsanız herkes için geçerli orandan kazanç elde ediyorsunuz.

TRLink sistemininde de referans sistemiyle kazanç elde etmeniz mümkündür. Böylelikle tek bir lira harcamadan ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz. Referanslardan gelen kazanç oranı %20 oranındadır ve oldukça tatmin edicidir.

19-) Tmearn

Tmearn, yeni kurulan ve her geçen gün kullanıcısı artan güvenli ve hızlı kullanıma sahip bir link kısaltma sitesidir. Bu sistemde kazanç elde etmek adeta çocuk oyuncağı. 1000 görüntülenme için en az 3$ en fazla ise 8$ kazanabilirsiniz. Kazancınızı artırmak için sosyal medya, blog veya sözlüklerde paylaşabilirsiniz.

Paranızı çekmek için bakiyenizin en az 3$ olması gerekiyor. 3$ ı geçen bakiye tutarınızı Paypal, Payeer ve Bitcoin hesabınıza çekebilirsiniz. Detaylı istatistikleri ve API desteği ile oldukça gelişmiş sisteme sahiptir. Referans sistemi bu servis içinde geçerlidir. Böylelikle sisteme kazandırdığınız her kişi için %20 kazanç bonusu alabilirsiniz.

20-) ShinkME

ShinkMe, internet sitenizde, sosyal medyanızda veya forumlarda kullanabileceğiniz, uzun linkleri kısaltıp para kazanabileceğiniz hızlı ve güvenilir bir link kısaltma sistemdir. 1000 görüntülenme başına 3$ ile 6$ arası kazanç elde etmenizi sağlayan sistem hiçte fena görünmüyor. Üye olduğunuzda detaylı istatistikleri görüp, çeşitli araçları kullanarak kazancınızı maksimum seviyesine getirebilirsiniz.

Referans üyelik ile link kısaltma sisteminden daha çok kazancı tek bir lira harcamadan kazanabilirsiniz. Paypal, banka hesabı ve Bitcoin ile ödemelerinizi alabilirsiniz. Minimum para çekme talebiniz için hesabınızda 5$ olması gerekmektedir.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Venue, Twitter'a rakip olmaya hazırlanıyor
Venue, Twitter'a ra...
'AKINCI' belgeselini izlemedim diyorsanız şimdi izleyin
'AKINCI' belgeselin...
Bill Gates'in korkunç itirafları! - Arslan BULUT
Bill Gates'in korku...
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'dan açıklama geldi
Turkcell, Vodafone ...
Mark Zuckerberg, dünyanın en zengin 3. insanı oldu
Mark Zuckerberg, dü...
Google Chrome, Kripto para madenciliği yapan reklamları engelliyor
Google Chrome, Krip...