Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda geçecek Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda geçecek

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-09-23 15:34 Kategori: film-tanitim | Okundu: 407

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Dünya çapında milyonlarca hayranı olan aksiyon serisi Hızlı ve Öfkeli’nin son filmi Fast and Furious 9 uzayda geçecek. Filmin başrol oyuncularından Michelle Rodriguez bu bilgiyi doğruladı.


Yasa dışı sokak yarışlarını konu alarak yola çıkan Hızlı ve Öfkeli serisi, dünya çapında inanılmaz bir kazanç ve popülariteyle yoluna devam etti. Aksiyon severlerin her defasında sinema salonlarını doldurduğu serinin son filmi F9’da ise çıta bir hayli yükseliyor. Geçtiğimiz seneki Hobbs and Shaw’ın yapay zekâlı motosikletleri ve sibernetikleriyle seri iyice bilimkurgu türüne kaymıştı. Hayranlarını bir kez daha şaşırtmaya hazırlanan serinin yeni filmi uzayda geçecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda geçecek

'UZAYI KİMSENİN BİLMEMESİ GEREKİYORDU'

Seride Lettie karakterini canlandıran Michelle Rodriguez uzay dedikoduları kendisine sorulduğunda kaçamak da olsa bir cevapla haberleri doğruladı. Rodriguez soruları şu şekilde yanıtladı:

"Hadi ya, nasıl öğrendiniz? Ne oluyor görüyorsunuz değil mi? Kamera arkasındaki insanlar konuşmaya başlıyor. Bir film yayınlanmayınca böyle şeyler ortaya çıkıveriyor işte. Bunun bilinmemesi lazımdı. Yani en azından ben uzaya gidecek kadar şanslı değildim ama bir kadın yazar getirdik ve çok sevgi gösterdik bu film için. Justin Lin’e teşekkür etmek gerek. Bu filmde kızlara biraz daha odaklanabildik. Bunun film çıktığında da belli olacağından umutluyum."

Fast-Furious-9-takes-to-space

HIZLI VE ÖFKELİ 9 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Rodriguez’in açıklamaları bütün ekibin uzaya gitmeyeceğini gösteriyor. Ayrıntılı bir yanıt olmasa da ekipten birilerini bu filmde uzayda göreceğimiz kesinleşti.

İlk dört filmiyle sokak yarışlarına odaklanan, beşinci filmde Dwayne Johnson’un Luke Hobbs olarak ekibe katılmasıyla dünya kurtarmalı aksiyona dönen Fast and Furious serisi odağını gittikçe aksiyon bilimkurgu türüne kaydırıyor. Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle defalarca ertelenen resmi adı F9 olan Fast and Furious 9’ın şimdiki yayın tarihi 2 Nisan 2021.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


HTC Desire 20+ tanıtıldı
HTC Desire 20+ tanı...
Yarış Pilotu Renee Gracie cinsel içerikli siteden Servet kazanıyor!
Yarış Pilotu Renee ...
Netflix, Türkiye'deki Yeni Projelerini Açıkladı
Netflix, Türkiye'de...
WhatsApp Web yeni özelliği ile Skype'a rakip olabilir!
WhatsApp Web yeni ö...
SSC Tuatara dünyanın en hızlı otomobili oldu
SSC Tuatara dünyanı...
Salgın nedeniyle ertelenen popüler filmler
Salgın nedeniyle er...
Flutter Nedir? Flutter Özellikler
Flutter Nedir? Flut...
Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama 2020
Ücretsiz Kredi Notu...
Aksiyon Dolu Jiu Jitsu'nun Fragmanı Yayınlandı
Aksiyon Dolu Jiu Ji...
Apple’ın 20W USB-C güç adaptörü satışa çıktı
Apple’ın 20W USB-C ...