HBO’dan Game of Thrones’u Aratmayacak Yeni Dizi HBO’dan Game of Thrones’u Aratmayacak Yeni Dizi

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-09-13 15:29 Kategori: film-tanitim | Okundu: 526

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

HBO’nun Game of Thrones’u Aratmayacak Yeni Dizisi 4 Kasım’da Geliyor


Game of Thrones’un yarattığı boşluğu doldurmak isteyen HBO, benzer bir seriyi ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Fenomen dizinin yerini alması beklenen His Dark Materials dizisi Kasım başında ekranlarda olacak.

HBO’nun Game of Thrones’u Aratmayacak Yeni Dizisi 4 Kasım’da Geliyor

Game of Thrones çok büyük bir başarı yakaladı ve insanları televizyon başına kilitledi. Çeşitli yayın platformları da Game of Thrones seyircilerini kendi ekranlarına çekmek için çalışmalarına başladı. Amazon’da Carnival Row var ve Lord of The Rings dizisi de gelecek. Netflix ise The Witcher dizisine hazırlanıyor. HBO da bu arada boş durmuyor. GoT dizileri planlayan firma, bir yandan da His Dark Materials üzerinde çalışıyor. 

His Dark Materials özünde Philip Pullman’ın kitaplarından oluşan bir seri. Seriye ait daha önce yapılmış bir adaptasyon çalışması var. The Golden Compass adlı film uzun yıllar önce vizyona girmişti. 

HBO’nun yeni serisi oldukça ilgi çekici bir oyuncu kadrosuna da ev sahipliği yapıyor. Kit Connor, Dafne Keen, Ruth Wilson, James McAvoy, Ian Peck, David Suchet, Cristela Alonzo ve Lin-Manuel Miranda bu seride yer alıyor. 

His Dark Materials daha modern bir dönemde geçiyor ve fantastik yaratıklar açısından daha zengin bir yapıya sahip olacak. Daha şimdiden ikinci sezonu için anlaşılan dizinin her sezonu sekiz bölüm olacak. 

Bu evrende daemon adlı yaratıklar, bir ustaya bağlanıyor ve usta olarak gördükleri kişiyle yaşıyor. Bu varlıklar hayvan şekilleri alıyor. Zırhlı kutup ayıları, cadılar, keşfedilmemiş bir evren ve pek çok macera bu hikayelerde insanları bekliyor. Game of Thrones dizisi bu özelliklerle başarıya ulaşmıştı, aynısını His Dark Materials’ın yapıp yapamayacağını göreceğiz. Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


iOS 14 Public Beta yayınlandı!
iOS 14 Public Beta ...
Kadın kooperatiflerine 150 bin liraya kadar hibe desteği
Kadın kooperatifler...
359 TL taksitle ev alma fırsatı!
359 TL taksitle ev ...
Sağlık Bakanlığı'ndan koronavirüs tedbirlerinde güncelleme
Sağlık Bakanlığı'nd...
Kredi Kartlarıyla İlgili Yeni Düzenleme
Kredi Kartlarıyla İ...
Giyilebilir klima Sony Reon Pocket satışa sunuldu!
Giyilebilir klima S...