Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm fragmanı! Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm fragmanı!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-04-17 14:33 Kategori: film-tanitim | Okundu: 769

Game of Thrones hangi kanalda izlenir? GOT

Game of Thrones'ın tüm dünyada büyük bir heyecan ve merakla beklenen 8. final sezonu sonunda başladı. Tüm dünyada fırtınalar estiren HBO yapımı Game of Thrones'ın Pazar akşamı yayınlanan ilk bölümünün ardından ikinci yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Game of Thrones hangi kanalda, nasıl izlenir?

Game of Thrones 8. final sezonu izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı 7 sezonla tüm dünyada fırtınalar estiren Game of Thrones'ın Türkiye'de de hatrı sayılır bir izleyici kitlesi var. Demir tahta kimin oturacağı kadar, ak gezenlerle yaşanacak büyük savaş da büyük merak konusu olan dizide 8. sezon 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Game of Thrones Türkiye'de nasıl izleniyor? İşte Game of Thrones'a dair detaylar...

GAME OF THRONES 8. SEZON 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Frgamanda Winterfell'de Ak Gezenler'e karşı toplanan ittifakta, Jaime Lannister hiç beklemediği bir anda geçmişin hesabını vermek zorunda kalacak. Dizinin yeni bölüm Amerika'da pazar akşamı saat 21.00'da yayınlanırken, saat farkından dolayı Türkiye'de sabaha karşı 04.00'da yayınlanıyor. 

GAME OF THRONES HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Dizinin ABD yayıncısı HBO ve yapım şirketi tarafından yapılan duyuruya göre dizi, Türkiye yayıncısı Digiturk beIN Series SCI-FI, bölümü Türkçe altyazılı olarak yayınlanıyor.


Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA