Fridai Oyunlar için sesli asistan Fridai Oyunlar için sesli asistan

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-08-28 17:11 Kategori: oyun | Okundu: 472

Oyun Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Oyun ve oyuncular için bir sanal asistan olarak hizmet veren Fridai, belirlenen oyun odağında sorulan sorulara yanıtlar veriyor.


Yapay zeka destekli sesli asistanlar her geçen gün daha da popüler bir hale geliyor. Siri, Google Asistan ve Amazon Alexa gibi başarılı örneklere sahip olan yapay zeka destekli sanal asistanlar, genelde basit işlemleri yerine getirmek için kullanılıyor.

Bugün karşımıza çıkan Fridai isimli sesli asistan ise rakiplerinden farklı olarak oyunlara odaklanıyor. Oyun ve oyuncular için bir sanal asistan olarak hizmet veren Fridai, belirlenen oyun odağında sorulan sorulara yanıtlar veriyor. Mükemmel oyun arkadaşı olmayı hedefleyen Fridai, hem PC hem de mobil uygulamalarüzerinden kullanılabiliyor.

Sosyal medya hesapları ile entegre bir şekilde kullanılabilen Fridai sesli asistanı kullanıcısı istediğinde oyun oynandığı sırada kısa videolar veya ekran görüntüleri de kaydedebiliyor. Fridai'in söz konusu ekran görüntülerini sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabildiğini de ekleyelim.

 

 

Oynadığınız oyun özelinde sorulara cevap veren Fridai, oyunda nasıl para kazanabileceğinden tutun da oyundaki en değerli hayvanların hangileri olduğuna kadar detayları cevaplar verebiliyor. Fridai tarafından paylaşılan demoda sesli asistanın Red Dead Redemption 2 oyunu ile ilgili sorulara verdiği detaylı cevapları görüyoruz. Sadece onunla konuştuğunuzda aktif hale gelen bir sesli asistan olan Fridai, gelecekte oyuncuların vazgeçilmezleri arasına girebilir.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Enerji terapisi şeytan çıkarma ayini'ne benzetildi.
Enerji terapisi şey...
Yeni Peugeot SUV 2008'in Türkiye fiyatı belli oldu
Yeni Peugeot SUV 20...
Ordu'da bir ağacın gövdesinden 17 ağaç yetişti
Ordu'da bir ağacın ...
Türk Kızılay’dan deprem için yardım kampanyası
Türk Kızılay’dan de...
AKUT Güvendeyim uygulaması sosyal medyada gündem oldu.
AKUT Güvendeyim uyg...
Emniyet Genel Müdürlüğü 24.01.2020 Tarihli Basın Açıklaması
Emniyet Genel Müdu...