Firefox Premium satışa sunuldu Firefox Premium satışa sunuldu

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-09-13 15:37 Kategori: internet | Okundu: 373

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

İşletmeler için geliştirilen Firefox Premium satışa sunuldu


Firefox, işletmeler ve kurumsal dünya tarafından kullanılabilecek olan yeni ücretli servisini duyurdu.

Firefox Premium

Günümüzün popüler internet tarayıcılarından biri olan Firefox, işletmeler ve kurumsal dünya tarafından kullanılabilecek olan yeni ücretli servisini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Firefox'un yeni sürümü ile 3. parti takip çerezleri ve kripto madenciliği engelleyeceğini açıklamıştı.

Bugün ise işletmeler ve kurumsal firmalar için geliştirdiği Firefox Premium'u duyuran Firefox, kullanıcıları için gelişmiş destek seçenekleri sunacak. Firefox'un ücretsiz versiyonunun hem ev hem de işletme kullanımı için sunulmaya devam edileceğini de aktaralım.

Kurulum başında 10 dolarlık bir ücrete sahip olacak olan Firefox Premium, kullanıcılarına çeşitli avantajlar da sunacak. Firefox Premium'un sunacağı avantajlar arasında kurumsal müşteri portalı, SLA yönetim aracı, kritik Firefox olaylarıyla ilgili proaktif bildirimler, SLA ile kritik güvenlik hatası düzeltmeleri, Firefox ve yol haritasına katkıda bulunmak yer alıyor.

İşletmelerin Firefox kurulumlarını özelleştirmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan Firefox Premium'un sağladığı destek ve avantajlar oldukça kapsamlı.

Firefox'un geliştiricisi konumunda olan Mozilla için yeni bir gelir kanalı olacak olan Firefox Premium'un işletmeler için Firefox'u daha çekici bir hale getirmesi de hedefleniyor. Son olarak Firefox'un daha güvenli bir internet deneyimi sunmak adına "Firefox Private Network" isimli yeni bir servisi daha kullanıma sunduğunu da ekleyelim. Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Enerji terapisi şeytan çıkarma ayini'ne benzetildi.
Enerji terapisi şey...
Yeni Peugeot SUV 2008'in Türkiye fiyatı belli oldu
Yeni Peugeot SUV 20...
Ordu'da bir ağacın gövdesinden 17 ağaç yetişti
Ordu'da bir ağacın ...
Türk Kızılay’dan deprem için yardım kampanyası
Türk Kızılay’dan de...
AKUT Güvendeyim uygulaması sosyal medyada gündem oldu.
AKUT Güvendeyim uyg...
Emniyet Genel Müdürlüğü 24.01.2020 Tarihli Basın Açıklaması
Emniyet Genel Müdu...