Avengers: Endgame filminin ilk sahnesi paylaşıldı Avengers: Endgame filminin ilk sahnesi paylaşıldı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-04-09 16:07 Kategori: film-tanitim | Okundu: 301

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Yılın en büyük merakla beklenen süper kahraman filmi Avengers: Endgame'in ilk sahnesi paylaşıldı. Marvel tarafından yayınlanan video, Thanos'a karşı güç birliği yapan kahramanları gösteriyor.


Yılın merakla beklenen filmlerinden Avengers: Endgame’e sayılı günler kala filmin ilk sahnesi paylaşıldı. Marvel tarafından paylaşılan video, Captain America’nın rolü hakkında ipucu veriyor.

Yaklaşık 1 dakikalık sekansta Black Widow, Hulk, Captain Marvel, Captain America, War Machine ve Thor’u görüyoruz. Black Widow, Thanos’u izliyor ve sonsuzluk taşlarını yeniden kullandığını söylüyor. Ekibimiz Thanos’un eldivenini almak için güçlerini birleştirme kararı alıyor.

Yayınlanan videodan Captain Marvel’ın ekip içerisindeki uyumu hakkında çıkarımlarda bulunabiliyoruz. Hulk’u canlandıran Bruce Banner, “Eldiveni almaya çalışırken sonumuzun öncekiler gibi olup olmayacağını nereden bileceğiz?” dedikten sonra Captain Marvel, “Önceki sefer bana sahip değildiniz” diyor ve kararlı yapısını gözler önüne seriyor. War Machine’in “Şimdiye kadar neredeydin?” sorusu üzerine Captain Marvel, evrende Avengers gibi koruyucusu olmayan onlarca gezegenin olduğunu söylüyor. Videonun sonunda ise Thor, Stormbreaker’ı yanına çağırıyor ve Captain America, argo bir ifadeyle “Hadi yakalayın şu çocuğu (Thanos)” diyor.

Avengers: Endgame, filminin yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşler üstleniyor. Yenilmezler'i yeniden bir araya getirecek filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen ve Josh Brolin yer alıyor. Avengers: Endgame, 25 Nisan tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

 Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ilk fragman yayınlandı!
Doğduğun Ev Kaderin...
Borsa İstanbul 20 ayın zirvesini gördü
Borsa İstanbul 20 a...
Yüzünü Satana 750 bin TL verecekler!
Yüzünü Satana 750 b...
Turknet, YAPA ile 100 MBPS Hızlı İnternet Hizmeti Verecek
Turknet, YAPA ile 1...
Türkiye'nin En İyi Uygulama ve Oyunları Açıklandı
Türkiye'nin En İyi ...
Sigara satışında tek paket dönemi yarın başlıyor! (05.12.2019)
Sigara satışında te...